Wat een toffe ruime woning hebben we weer midden in het bruisende Ginneken te koop. De woning heeft maar liefst 5 slaapkamers, een werkkamer en 2 badkamers. Nieuwsgierig? Maak dan snel een afspraak!

In de Dillenburgstraat ligt dit sfeervol herenhuis met dakopbouw en met een modern aangelegde achtertuin met extra grote berging. Deze verrassend ruime woning is compleet gemoderniseerd, voorzien van zonnepanelen en verkeert in een zeer goede onderhoudsstaat.

Loop je het Postlaantje door, wat aan de overzijde ligt, dan kom je op het Ginnekenmarktje. Het Markdal en het Mastbos liggen op loopafstand evenals het Valkeniersplein met de vele winkels. De Ginnekenweg met speciaalzaken en boetiekjes en het stadscentrum van Breda zijn op korte afstand gelegen. Kortom, een toplocatie in hartje Ginneken.

Indeling

Begane grond
We lopen de woning binnen en komen in de entree/ hal met trapopgang naar de eerste verdieping, meterkast, ruime trapkast en toegang tot de sfeervolle living. De gang is voorzien van een granitovloer en er de toiletruimte is extra groot met zwevend closet, inbouw closetrolhouder en Indonesisch hardhouten plateau met een waskom.

We lopen door naar de woonkamer en-suite bestaande uit 3 ruimtes, de voorkamer, tussenkamer/eetkamer en tuinkamer. Volledig voorzien van robuuste eikenhouten vloer. De voorkamer heeft een natuurstenen hoekschouw (niet in gebruik) en originele en suite schuifdeuren die toegang geven tot het eetgedeelte met open keuken. Ook hier is een hoekschouw aanwezig (ook niet in gebruik).
Het eetgedeelte staat middels en suite schuifdeuren in verbinding met de tuinkamer, waar openslaande deuren toegang geven tot de tuin.

Het eetgedeelte/tussenkamer heeft een open op maat gemaakte keuken met kookeiland en een mooi Carrara marmeren blad. De keuken is van alle gemakken voorzien en beschikt o.a. een Bora inductiekookplaat met downdraft afzuigsysteem, vaatwasmachine, een hetelucht oven en een inbouw koffieapparaat, een extra ruime koelkast, een grote spoelbak met Quoocker (kokend en bruisend water), een aparte besteklade en veel bergruimte. Alle keukenapparatuur is van Siemens.

Vanuit de keuken is er toegang tot de zeer praktische bijkeuken. Hier bevinden zich de aansluitingen voor de wasapparatuur en de HR cv-combiketel Vaillant (2017) met Honeywell thermostaat.
Middels een deur is de tuin te bereiken.

Eerste verdieping
We vervolgen onze weg naar de boven en komen op de overloop met trapopgang naar de 2e verdieping. Vanuit hier zijn 3 slaapkamers te bereiken, de badkamer en een separaat toilet. De vloer is voorzien van eikenhouten planken.

Slaapkamer I ligt aan de voorzijde en heeft een gezellige erker met zicht over het Postlaantje.
Slaapkamer II is ook gelegen aan de voorzijde.
Slaapkamer III ligt aan de achterzijde en heeft openslaande deuren naar het dakterras.

De moderne badkamer is deels betegeld en voorzien van ligbad, fraaie wastafel op Indonesisch hardhouten plateau, kastruimte en een douche voorzien van regen- en handdouche.

De separate toiletruimte heeft een zwevend toilet.

Tweede verdieping
De vaste trap geeft toegang tot de zeer royale 2e verdieping. Door de dakopbouw is dit een volwaardige extra verdieping.
De overloop geeft toegang tot 2 royale slaapkamers, een werkkamer/babykamer, een 3e toilet en een 2e badkamer. Ook deze verdieping is voorzien van een eikenhouten vloer.

Slaapkamer IV ligt aan de voorzijde en slaapkamer V aan de achterzijde.
Slaapkamer VI /werkkamer is iets kleiner en ligt ook aan de voorzijde.
Alle 3 de slaapkamers zijn voorzien van elektrisch bedienbare screens.

De moderne 2e badkamer heeft een inloopdouche en een wastafel. Tevens zijn ook hier elektrisch bedienbare screens aanwezig.
De toiletruimte is voorzien van een zwevend toilet.

Tuin
De achtertuin is modern aangelegd met op afstand bedienbare spots en heeft een schutting van zwarte Zweedse rabatdelen.
Achterin de tuin is in L-vorm een royale berging gebouwd in 2018 met water en elektra. De berging heeft dubbel openslaande deuren naar de Bloemstraat.

Wat je verder nog moet weten:
– Zeer royale woning met maar liefst 156 m2 woonoppervlakte,5 slaapkamers, extra werkkamer en 2 badkamers.
– De woning is voorzien van in totaal 24 zonnepanelen.
– De begane grondvloer is geïsoleerd en voorzien van isolatie chips;
– De gehele woning is voorzien van dubbel glas, deels HR++ en dakisolatie.
– Er is een Aqua Sell aanwezig.
– Wil je de woning nog groter maken? Er is een vergunning aanwezig om de 1e verdieping verder uit te bouwen op de aanbouw van de begane grond.

Kenmerken

Overdracht

Koopprijs
€ 835.000,- k.k.
Object aanmelding
In verkoop genomen
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Huidig gebruik
Woonruimte
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwjaar
1928
Bouwjaar omschrijving
verbouwd 2017-2018
Energielabel
B

Oppervlakte & inhoud

Gebruiksoppervlakte woonfunctie
156 m2
Perceel oppervlakte
141 m2
Gebouwgebonden buitenruimte
10 m2
Inhoud
565 m3

Indeling

Aantal verdiepingen
3
Aantal kamers
6
Aantal slaapkamers
5

Plan uw bezichtiging

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.