Nice to meet you!

𝙉𝙞𝙘𝙚 𝙩𝙤 𝙢𝙚𝙚𝙩 𝙮𝙤𝙪!

In onze rubriek “nice to meet you!” stellen wij graag elke keer iemand voor uit het team van Schonck, Schul & Compagnie 💗 Ditmaal onze creatieve en leergierige Thom!

Thom brengt het jeugdig enthousiasme in ons team. De ontwikkelingen in Breda, de stad waarin hij geboren en getogen is, hebben zijn grote belangstelling en worden door Thom op de voet gevolgd. In zijn functie van Commercieel Medewerker Binnendienst is Thom de spil tussen het secretariaat en de makelaars. Momenteel volgt hij een opleiding tot makelaar om uiteindelijk ons team in deze rol te gaan versterken. Naast zijn passie voor de vastgoedbranche houdt Thom ook op muzikaal en sportief gebied van de nodige uitdaging.

Afspraak maken met Thom voor een vrijblijvend advies? Neem dan nu contact op 👉 076 56 56 056 of mail naar info@schonckschul.com

 

Deze website gebruikt cookies. Door OK te kiezen of gebruik te maken van deze website geeft u hiervoor toestemming. Kies ‘Instellingen wijzigen’ voor meer informatie.
Annuleren2