Makelaar in Breda: Gedreven en Creatief

Dé makelaar in Breda en omgeving: Schonck, Schul & Compagnie. Gedreven en creatiever dan de rest. Niet voor niets prijkt in onze ontvangsthal de spreuk: “nil volentibus arduum”. Niets is onmogelijk voor hen die willen. Deze combinatie zorgt ervoor dat we niet stilzitten en afwachten, maar proactief te werk gaan. Bovendien zijn wij meer dan een gewone makelaar. We zijn aankoopmakelaar, verkoopmakelaar, verhuurmakelaar, bedrijfsmakelaar, taxateur én weten raad met financiële dienstverlening.

Neem contact op

Onze makelaars in Breda

Al onze makelaars in Breda zijn gedreven ‘vakidioten’ met passie voor ons werk. Met bezieling willen we scoren voor onze cliënten. Ons pand weerspiegelt de persoonlijkheid van ons als makelaar. Op een locatie midden in de samenleving, op een kruispunt van twee levensaders van de stad, biedt de spectaculair verbouwde Fatimakerk ons de gelegenheid om uit te pakken met ons werk.

Onze missie

Wij als ervaren makelaars in Breda zien het als onze missie om onze relaties op een professionele en prettige manier van dienst te zijn met onroerend goed. Daarbij streven we naar een goede samenwerking voor de lange termijn. We voelen ons verantwoordelijk voor de maatschappelijke ontwikkelingen in onze omgeving. Daarom willen we graag een positieve bijdrage leveren aan de totstandkoming van aangename woonomgevingen waar ook vele generaties na ons van genieten.

Nicole van Poppel

Register Makelaar – Taxateur NVM


06 34 88 65 34

n.vanpoppel@schonckschul.com

Tamara Smit

Kandidaat Register Makelaar – Taxateur NVM


06 81 26 29 11

t.smit@schonckschul.com

Ietje Goossens

Assistent Register Makelaar – Taxateur NVM

06 53232714
i.goossens@schonckschul.com

Isabella Siemons

Marketing & Communicatie Manager & Nieuwbouwmakelaardij

06 14 36 32 59
i.siemons@schonckschul.com

Bas Korving

Register Makelaar – Taxateur NVM
Nieuwbouw makelaar

06 10 13 52 60
b.korving@schonckschul.com 

Inge Vermeeren

Kandidaat Register Makelaar – Taxateur NVM
Nieuwbouw makelaar

06 57 83 11 47
i.vermeeren@schonckschul.com 

Pieter van der Horst

Vastgoed-Projectontwikkelaar

06 13 37 43 42
p.vanderhorst@schonckschul.com

Richard Oomes

Vastgoed-Projectontwikkelaar

06 20 43 93 74
r.oomes@schonckschul.com

ing. Richard van der Klein

Etienne Wolfis

Vastgoed-Projectontwikkelaar

06  24 80 18 52
e.wolfis@schonckschul.com

Yves Schul

Junior Vastgoed-Projectontwikkelaar

076 56 56 056
y.schul@schonckschul.com

Thom van Ginkel

Commercieel Medewerker Binnendienst

06 23 28 90 88
t.vanginkel@schonckschul.com

Evy de Baar

Soscha Chomicki

mr. Charlot van Baarle

Marian Aerts

Financieel Administrateur

076  56 56 056
m.aerts@schonckschul.com

Marie-Claire Fiddelers

Commercieel Medewerker Binnendienst
Front-Office

076  56 56 056
m.fiddelers@schonckschul.com

Nienke Zwijgers

Commercieel Medewerker Binnendienst
Front-Office

076  56 56 056
n.zwijgers@schonckschul.com

Allard van Keep

Stagiaire Vastgoed-Projectontwikkeling

076  56 56 056
stage@schonckschul.com

Romy Dijke

Stagiaire Nieuwbouwmakelaardij

076  56 56 056
r.dijke@schonckschul.com

Paul Mol

Coördinator Bestaande Bouw Makelaardij

076 56 56 056
p.mol@schonckschul.com

Deze website gebruikt cookies. Door OK te kiezen of gebruik te maken van deze website geeft u hiervoor toestemming. Kies ‘Instellingen wijzigen’ voor meer informatie.
Annuleren2